Parasole z nadrukiem dla dzieci

parasole z nadrukiem
parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem przedstawiającym jakąś postać z baśniowej opowieści, popularnej kreskówki, bądź przygód, któregoś z wielkich bohaterów z pewnością zawładną sercami każdego dziecka. Parasol to bardzo przydatna rzecz, która nie zajmuje dużo miejsca w plecaku szkolnym, ani nie jest zbyt ciężka. Dzięki temu jest to wręcz wymarzony nośnik reklamy każdej firmy, gdyż gest ten docenią nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Parasole przydają się w każdej porze roku, ponieważ deszczu tak do końca nigdy nie da się przewidzieć, a prognozowane opady atmosferyczne mogą zawsze okazać się silniejsze niż przypuszczano. Dodatkowo, parasole w upalne dni mogą w godzinach południowych chronić pociechy przed niezwykle groźnymi i bolesnymi oparzeniami słonecznymi.

Dzieci mogą niezbyt chętnie podejść do pomysłu noszenia parasolki w myśl powiedzenia, że „nazłość mamie odmrożę sobie uszy”. Minie trochę czasu zanim dzieci zrozumieją, że ich rodzice chcą dla nich jak najlepiej i jeśli zmuszają je do noszenia jakiejś części ubrania, albo właśnie parasolki, to nie robią im żadnej krzywdy, a jedynie uczą ich właściwych pobudek. Jednak parasole z nadrukiem, które przedstawiają ich idoli, bo jakby nie patrzeć postacie z bajek są wzorem do naśladowania dla młodych odkrywców, będą wielką zachętą, żeby jednak posłuchać rad starszych i nosić przy sobie kolorową parasolkę.

parasole z nadrukiem dla dzieci to raczej wersja uproszczona w porównaniu do normalnej, to znaczy, są mniejsze i nie posiadają automatu otwierającego. Materiały, z których wykonywany jest model dziecięcy to tradycyjny metal z poliestrem. Jest kilka technik nadrukowania projektu, dlatego mają Państwo wybór w zależności od potrzeb. Podobnie sprawa ma się z kolorystyką. Uchwyt takich parasoli jest plastikowy i co ważne, czuby podtrzymujące poliester są zaokrąglone przez co dziecku nie grozi zrobienie sobie krzywdy żadnym wystającym elementem. Ogólny rozmiar wynosi niecałe 70 cm. W zestawie dołączane są kredki, którymi każde dziecko może oznaczyć poszycie swojego parasola.